KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916067
nr 1291 6067
H Törnvist, Fartyg. Olja på duk, signerad. 41x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:52:17
150 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)